معتبرترین سایت های دریافت رایگان بیت کوین

Wednesday، ۸ Amordaad ۱۳۹۹

معتبرترین سایت های دریافت رایگان بیت کوین

در این مطلب تصمیم داریم پرسودترین و بهترین سایتها برای کسب بیت کوین رایگان را به شما معرفی کنیم و نحوه ثبت نام و دریافت رایگان بیت کوین از هر کدام از سایتها را برای شما بطور کامل توضیح دهیم.

سایتهای زیادی در زمینه دریافت رایگان بیت کوین رایگان وجود دارد که متاسفانه اکثرن کلاهبردار هستند و پرداختی انجام نمیدهند. ما قصد داریم فقط سایتهایی را معرفی کنم که نتیجه سالها تحقیق هستند و همه کاملا از نظر پرداخت تایید شده باشند .

سایتهایی که معرفی میشود کاملا معتبر میباشد و بعد از تست انجام پرداختی معرفی میشود پس بهتر است وقت گرانبهای خود را در سایت های بیهوده تلف نکنید.

درآمد عالی بیت کوین با سایت satoshi hero

♦️در حال حاضر با اختلاف زیاد ، ساتوشی هیرو بهترین سایت بیت کوین رایگان و به تنهایی میتونه به اندازه همه سایتهای بیت کوین رایگان دیگه ازش درآمد کسب کرد .

♦️ با کمی وقت گذاشتن در این سایت نتیجه را مشاهده میکنید .

تنها کاری که باید کرد هر ۱۰ دقیقه کد کپچا را وارد کنید و مقدار خوبی ساتوشی رایگان هدیه بگیرید ، در هر ۱۰ دقیقه ۳ بار میتوانید ساتوشی رایگان دریافت کنید و دوباره هر ۱۰ دقیقه سه بار ساتوشی رایگان بگیرید.

برای شروع کار و کسب بیت کوین رایگان در سایت، وارد لینک ثبت نام شده و مانند تصویر زیر ایمیل خود را وارد کنید و بعد گزینه i am not a robot را بزنید سپس دکمه sign up را بزنید و در اخر از شما پسورد را میخواهد که یک پسورد دلخواه وارد کنید و در انتها گزینه done را بزنید.

لینک ثبت نام کلیک کنید

بعد از ثبت نام در سایت ،برای تایید ایمیل ، وارد ایمیل خود شده و لینک confirmation که فرستاده شده را باز کنید و وارد سایت شوید .

♦️بعد از ورود به سایت از سمت چپ روی get free bitcoins کلیک کنید و بعد وسط صفحه دکمه get free bitcoin now را بزنید و در صفحه باز شده کد کپچا را بزنید (یعنی تیک i am not a robot را میزنید ) و بعد continue to claim را میزنید و مقداری ساتوشی به شما داده میشود(از 1 ساتوشی تا چند هزار ساتوشی ) و دوباره اینکار را میکنید ، تا ۳ بار میتونید در هر ۱۰ دقیقه اینکار را تکرار کنید و ساتوشی دریاقت کرد و دوباره ۱۰ دقیقه بعد ۳ بار ساتوشی رایگان دربافت کنید . پس در هر روز بیشتر از ۱۰۰ بار میتونید ساتوشی رایگان دریافت کنید که واقعا عالیه, بعد از هر بار تکرار در صورت لزوم صفحه را رفرش کنید.

♦️با گرفتن رفرال (زیر مجموعه)میتونید سودتان را به نسبت خوبی افزایش دهید .

♦️کمترین مقدار برداشت از سایت ۳۰۰۰۰ ساتوشی است

کسب بیت کوین بیشتر با سایت مکمل satoshi

بعد از اینکه در سایت بالا ثبت نام کردید میتوانید برای کسب بیت کوین بیشتر از سایت مکمل(satoshimonster) هم در کنار این سایت استفاده کنید

سایت مکمل نیاز به ثبت نام ندارد و تنها با وارد کردن ایمیل میتوانید مانند سایت اصلی بیت کوین دریافت کنید.

توجه کنید ایمیلی که در سایت satoshihero ثبت نام کردید را در سایت مکمل وارد کنید.

لینک ثبت نام سایت مکمل کلیک گنید

✔️موجودی هر دوسایت یکی میباشد و به راحتی بیت کوین رایگان بیشتری دریافت کنید.

برداشت از سایت satoshi

برای برداشت از سایت و انتقال آن به کیف پول خود ،کافیست از سمت چپ دکمه withdrawals را انتخاب کنید و در صفحه باز شده ، آدرس کیف پول بیت کوین خود را وارد کنید و مقداری که میخواهید برداشت کنید را وارد کنید سپس دکمه withdraw را بزنید تا ۲۴ ساعت به کیف پولتان واریز میشود.

لینک ثبت نام

سایت free bitco

💢سایت free bitco قدیمی ترین و یکی از مطمئن ترین راههای دریافت بیت کوین رایگان

♦️سایت freebitco یکی از مطمئن ترین سایت های بیت کوین رایگان است که تا کنون هیچ کدام از کاربران از جمله خودم اعتراضی نسبت به پرداخت این سایت نداشتند و پرداختی های سایت هر یکشنبه به طور اتوماتیک به کیف پول شما واریز میشود همچنین میتوانید تصویه را در 24 ساعت به صورت دستی انجام دهید.


✔️مطمئن باشید اگه در سایت فعال باشید و بتوانید روزی ۱۰ بار به سایت مراجعه کنید و فقط ۲۰ ثانیه وقت بگذارید, بعد از چند روز و با گرفتن چند زیر مجموعه به سود فوق العاده ای میرسید.


✔️کار با سایت هم بسیار راحته ، فقط هر یک ساعت در قسمت Free BTC با زدن کد کپچا و بعد زدن دکمه roll مقداری بیت کوین به شما داده میشود .

کمترین مقدار واریزی ۰٫۰۰۰۳ بیت کوین است ، یعنی هر وقت به این مقدار رسیدید به صورت اتوماتیک اولین یکشنبه به حساب شما در کیف پول واریز میشود .

برای انتقال بیت کوین ابتدا در قسمت profile و سپس قسمت withdrawal address ادرس کیف پول خود را وارد و تایید کنید .

در صفحه اصلی سایت ، همانطور که مشاهده میکنید دو دکمه به نام withdraw و deposite وجود دارد ، با انتخاب دکمه withdraw صفحه ای مانند شکل زیر مشاهده میکنید که با انتخاب گزینه AUTO WITHDRAW ,موجودی شما هر یکشنبه به صورت اتوماتیک در کیف پولتان واریز میشود.

✔️در این سایت حتی با یک ساتوشی از دریافتی های خود میتونید در لاتاری شرکت کنید و برنده لاتاری های روزانه باشید که مبالغ بسیار بالایی قابل دریافت است.

🔴توجه : برای ورود به سایت احتیاج به فیلترشکن دارید .

لینک ثبت نام

بعد از وارد شدن به سایت از طریق لینک بالا تنها کافیست جیمیل و یک رمز دلخواه وارد کنید.


💢این سایت را از دست ندهید.


ویژگی های سایت freebitco :

  • دریافت بیت کوین رایگان فقط با زدن دکمه roll
  • دارای قرعه کشی هفتگی بزای افزایش بیت کوین
  • دارای چند بازی اسان برای افزایش بیت کوین در قسمت multiplay
  • مینیمم برداشت سایت ۰٫۰۰۰۳ بیت کوین است که بعد از گذشت مدت کوتاهی میتوانید به این مبلغ برسید.
لینک ثبت نام

کسب درامد عالی از سایت معتبر PipeFlare

✔️کسب رایگان دو ارز دیجیتال✔️

❗️از معدود سایت هایی که بعد از چند دقیقه با کمترین مقدار پرداختی دارد .

♦️پیشنهاد میکنم حتما امتحان کنید♦️

✅ تنها با عضویت در این سایت و مراجعه یک بار در روز دو ارز دیجیتال را دریافت کنید,کافیست پس از ثبت نام (register)در سایت ,در هر بار مراجعه در صفحه اصلی سایت دکمه clime را کلیک کنید و گزینه اول را انتخاب کنید(مانند شکل زیر).

لینک ثبت نام کلیک کنید

♦️پس از ثبت نام در سایت ،برای تایید ایمیل ، وارد ایمیل خود شده و گزینهActivate my account
را باز کنید و وارد سایت شوید

✅ ارزهای پرداختی در این سایت ZEC (zcash)و PIVX میباشد که به راحتی میتوانید در کیف پول خود از جمله کیف پول کوینمی ذخیره کنید.

✅پرداختی سایت بررسی شده است و حتی با یک بار زدن دکمه clime میتوانید ارز خود را به کیف پول انتقال دهید, پرداخت نهایتا بعد از چند ساعت تایید و به کیف پول واریز میشود.

🔹زی کش ZEC با ارزش بازار حدود 923.42 میلیون دلار، در رتبه 23 بازار قرار دارد . هر واحد از زی کش در این لحظه با قیمت 94.62 دلار، معامله می شود و قیمت در حال افزایش است.

🔹پیو اکس PIVX با ارزش بازار حدود 28.22 میلیون دلار، در رتبه 193 بازار قرار دارد, هر واحد از پیو اکس در این لحظه با قیمت 0.49 دلار، معامله می شود و قیمت روزانه در حال افزایش است.

💢برای انتقال ارز به کیف پول , قسمت My Rewards در سایت را انتخاب کنید و برای هر دو ارز ادرس کیف پول را وارد کنید و در انتها دکمه SAVE CHANGES یا ذخیره تغییرات را انتخاب کنید,با یک بار وارد کردن ادرس کیف پول خود , به صورت خودکار پرداختی بعد از هربار clime زدن انجام میشود.

✅ ویژگی های سایت pipeflare

⭐️ پرداخت بسیار سریع و راحت حتی با کمترین مقدار پاداش

⭐️با هر بار فعالیت در سایت پاداش های دریافتی افزایش میابد.

⭐️ هر 20 ساعت میتوانید برای دریافت پاداش به سایت مراجعه کنید.

⭐️ با استفاده از مرورگر brave پاداش های دریافتی دوبرابر میشود.

⭐️ بعد از 5 روز فعالیت 5 دلار پاداش کسب میکنید.

✔️با دریافت زیرمجموعه میتوانید به درامد بیشتری برسید و به صورت مداوم پاداش دریافت کنید.

✔️

لینک ثبت نام کلیک کنید

لینک ثبت نام